Reklama

Windykacja należności
Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. Poznań Warszawa


Ogólnopolski Przewodnik Turystyczny - Polska Mapa Turystyki

Reklama w przewodniku
Jak wypromować swój obiekt


Kontakt
Mateusz Stasiak
60-476 Poznań
ul.Jasielska 8a
tel: 61 657 04 61
tel.kom: 506 123 827
fax: 61 842-58-02
e-mail : poznan@ta.pl
www.internet.ta.pl

Reklama w Przewodniku

Ogólnopolski Przewodnik Turystyczny - Polska Mapa Turystyki -> Przewodnik po Kudowie Zdrój to jeden z wielu przewodników lokalnych istniejących pod wspólną markę Polska Mapa Turystyki. Polska Mapa Turystyki natomiast, to jeden z najstarszych w Polskim internecie serwisów turystycznych, istniejący na rynku od roku 1997.Internet 8 lat temu był synonimem nowoczesnej zaawansowanej technologii, dziś jeśli firmy nie ma w internecie znaczy, że nie istnieje. Dla nas ten okres działalności w najbardziej dynamicznie rozwijającym sektorze gospodarki, to lata zdobytych przez nas doświadczeń,które teraz procentują. Prowadzimy promocję polskiej turystyki na rynku polskim, a także w Niemczech i w krajach Unii Europejskiej.

Zamieszczenie rekordu w Ogólnopolskim Przewodniku Turystycznym powoduje, iż Twoja oferta staje się bardziej widoczna dla przyszłych gości. Serwis nasz posiada bardzo wysokie notowania Google - Page Rank=4 , a każdy rekord opisany jest włanymi słowami kluczowymi. Taka kombinacja stwarza niepowtarzalne możliwości promocji.

Oferujemy wiele kompleksowych rozwiązań promocyjnych w przystepnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę www.interent.ta.pl.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY